česky english deutsch
obr2.jpg obr3.jpg obr4.jpg obr1.jpg
obr2.jpg obr3.jpg obr4.jpg obr1.jpg
obr2.jpg obr3.jpg obr4.jpg obr1.jpg
obr2.jpg obr3.jpg obr4.jpg obr1.jpg

Automobilový průmysl

Výrobní program

Firma ATEK s.r.o. se zaměřuje především na výrobu plastových dílů pro automobilový průmysl, ale úspěšně se rozvíjí i v jiných odvětvích. Díky nejmodernějším technologiím je firma ATEK schopna vyrobit pro své zákazníky širokou škálu produktů:

Firma ATEK splňuje i ty nejvyšší nároky zákazníků, a to i v řadě dalších oblastí. Provádí například montáže, svařování, tamponový potisk, opěňování dílů a externě i lakování dílů.

Výrobu veškerých zařízení, pro realizaci projektu, zajišťuje na svou odpovědnost firma ATEK. Díky tomu je celá výroba efektivně propojena a firma ATEK tak může zákazníkovi dodávat díly v té nejlepší kvalitě a ve sjednaných termínech. 

Firma ATEK má s vývojem dílů pro své zákazníky dlouholeté zkušenosti a spolupracuje se špičkovými zahraničními kancelářemi.

Firma ATEK zaměstnává vysoce kvalifikované pracovníky a i díky nim dosahuje výborných výsledků.

Firma ATEK s.r.o. od svého vzniku investovala nemalé částky do moderního závodu a moderních technologií, které ji staví na špici v daném oboru. Úspěšně zavedla nové, perspektivní technologie, díky nimž je schopná dodávat svým zákazníkům i velmi komplikované celky. ATEK s.r.o. má pověst seriózního partnera, který řeší i nestandardní zakázky s maximální profesionalitou a spolehlivostí. Proto se zákazníci na firmu obracejí stále znovu, a to především s dlouhodobými zakázkami. To potvrzují i reference spokojených zákazníků.

V dalších letech chceme pokračovat v nastaveném trendu růstu a modernizace a udržet se tak v celosvětovém měřítku na předním místě.

 

 

loga 

COPYRIGHT © 2013 ATEK - VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA