česky english deutsch
obr2.jpg obr3.jpg obr4.jpg obr1.jpg
obr2.jpg obr3.jpg obr4.jpg obr1.jpg
obr2.jpg obr3.jpg obr4.jpg obr1.jpg
obr2.jpg obr3.jpg obr4.jpg obr1.jpg

Historie společnosti

Profil společnosti

Firma ATEK byla založena v roce 2004 jako společnost s ručením omezeným. Od svého vzniku je ryze českou společností bez účasti zahraničního kapitálu. Hlavním podnikatelským záměrem je výroba plastových a pryžových výrobků především pro automobilový průmysl. Zabýváme se také vývojem a výrobou vstřikovacích nástrojů, výrobou montážních a kontrolních přípravků ve spolupráci s externími firmami v České republice a v zahraničí.

Od svého vzniku prošla společnost dynamickým vývojem. Na začátku své činnosti měla firma pouhé 4 zaměstnance. Byla zaměřena na zprostředkování činností pro automobilové zákazníky a tuto činnost doplňovala výrobou plastových dílů. V roce 2005 navázala firma důležitou obchodní spolupráci se svým hlavním zákazníkem a v tuto chvíli již primárně vystupovala jako lisovna plastových dílů. Rostl počet zaměstnanců i výše obratu. Důležitým milníkem pro firmu byl rok 2006, kdy byla firma ATEK s.r.o. nominována jako dodavatel velkých plastových dílů pro zavazadlový prostor automobilu. To pro firmu znamenalo zvýšení obratu i počtu zaměstnanců o 100 %. Jelikož stávající výrobní prostory byly zcela nedostačující, v roce 2006 byla zahájena výstavba nové výrobní, skladovací a administrativní haly v průmyslové zóně v Moravské Třebové. I v dalších letech se firmě dařilo získávat další projekty od stávajících zákazníků, ale i navazovat kontakty s novými a rozšiřovat tak portfolio zákazníků.

V polovině roku 2010 byla zahájena výstavba nové skladovací haly, jejíž kapacita a vybavenost zajistí plynulý chod logistického procesu firmy. Se získáním nových zakázek došlo také k nákupu nových moderních technologických zařízení nejvyšší kvality. V současné době má firma 500 zaměstnanců a jejím cílem je získávání dalších kvalifikovaných pracovníků.

O tom, že naše společnost chce být spolehlivým partnerem pro své zákazníky, svědčí i to, že jsme vsadili zejména na kvalitu našich výrobků. Proto jsme se rozhodli vybudovat systém kvality, který jsme úspěšně uvedli do praxe v roce 2004.

V současné době je naše společnost certifikována podle normy ISO 9001.

V lednu 2012 u nás proběhla certifikace ISO/TS 16949. Pro celou řadu dílů vlastníme certifikát CCC.

Na konci roku 2016 jsme úspěšně absolvovali certifikační audit ISO 14001.

loga 

COPYRIGHT © 2013 ATEK - VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA